طرح توسعه کلین

طراح ، مجری و سازنده کلین روم های تخصصی در سطح ایران

شرکت طرح توسعه کلین با هدف طراحی ، ساخت و نظارت اتاق تمیز و تجهیزات مربوط به آن فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با بهره گیری از نیروهای با تجربه و استفاده از تکنولوژی روز و محصولات با کیفیت و استاندارد در زمینه اتاق تمیز تلاش می کند

هدف این شرکت داشتن فضاهای تمیز استاندارد منطبق با آخرین مقررات ، در کوتاهترین زمان ممکن به همراه مستندات لازم و کافی باشد

 

کلین روم چیست؟

اطلاعاتی درباره اتاق تمیز
استانداردها و مستندات درباره اتاق تمیز و کلین روم
ادامه مطلب

محصولات کلین روم

معرفی محصولات مرتبط با اتاق تمیز
آشنایی بیشتر با انواع محصولات کلین روم مانند : لباس ها ، تجهیزات و ....
ادامه مطلب

خدمات ما

چه کارهایی انجام می دهیم
خدمات شرکت طرح توسعه کلین در زمینه طراحی و اجرا
ادامه مطلب

نمونه کارها

پروژه های اتاق تمیز
پروژه های اجرا شده کلین روم
ادامه مطلب

درباره این صنعت:

امروزه می توان یکی از ملاک های رشد و توسعه صنعتی کشورها را تعداد نسبی محیط تمیز در آن کشور قلمداد کرد، زیرا فناوری محیط تمیز معرف حضور در عرصه فناوری های نوین ،دقیق و حساس است. در سالیان اخیر و همزمان با نفوذ ئانش محیط تمیز در صنایع و پزشکی کشورمان ، بهره برداری از اتاق تمیز افزایش قابل ملاحظه ای یافته ، که این خود نوید بخش حضور سطح ارزشمندی از فناوری در کشور ماست.

دیدگاه ما

یکی از راه های موثر در ایجاد جامعه انسانی سالم تاکید بر زندگی سالم است و افق شرکت طرح توسعه کلین تحقق بستری مناسب برای سلامت محیط های تمیز صنعتی است و خواسته ما رسیدن به این مسیر با تامین مصالح و تجهیزات با کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز و بهره گیری از نیروهای کارآزموده و مجرب است

ماموریت ما

شرکت طرح توسعه کلین ایجاد جامعه ای سالم را سرلوحه خود قرار داده است و در این مسیر بر آنیم علاوه بر حفظ محیط زیست و رعایت اصول حرفه ای با جلب رضایت مشتریان گام های موثری برداریم.

خدمات شرکت کلین

شرکت طرح توسعه کلین با به کارگیری روش های مهندسی قوی کامپیوتری ، نرم افزارهای پیشرفته و محصولات با کیفیت و نیروهای مجرب منطبق بر اصول علمی و استانداردهای جهانی ، تضمین کننده موفقیت در بخش طراحی و اجرا می باشد. برنامه ریزی، طراحی و مدیریت مناسب در هر پروژه ای رمز موفقیت است.

طراحی و ساخت

طراحی با توجه به نیازهای شما و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز و نرم افزارهای پیشرفته صورت میگیرد و کلیه مراحل و ملزومات طراحی فضاهای اتاق تمیز را تحت پوشش قرارداده ایم.

نظارت و اجرا

با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده شرکت پروژه ها با سرعت اجرا می شوند، کیفیت مناسب و قیمت بهینه جهت تامین رضایت کارفرما در اجرای پروژه را تضمین می نماییم

معتبرسازی اتاق های تمیز

شرکت طرح توسعه کلین با توجه به اهمیت ارزیابی طراحی و ساخت و نحوه عملکرد و تطابق با استانداردها ، خدمات معتبرسازی را با پیشرفته ترین دستگاه روز دنیا ارائه می دهد.

نگهداری و پشتیبانی

شرکت طرح توسعه کلین خدمات سرویس و نگهداری از اتاق های تمیز را با در نظر گرفتن تمام قوانین و اصول برای پیشگیری از آلوده شدن محصولات و شناسایی نقاط مرده که امکان انتشار آلودگی و باعث آسیب به محصولات می شود را ارائه می کند و با تحت کنترل قراردادن تمام ورودی ها و خروجی های اتاق تمیز را بدون آلودگی حفظ می کند .

تدارکات

با توجه به اهمیت کیفت ملزومات و اقلام و قواعد خاص حاکم بر آن داشتن تیم مجرب در مرحله اول به بررسی دقیق مشخصات مایحتاج پروژه و تعیین استاندارد و انتخاب تامین کننده مناسب و تایید کیفیت می پردازد و سپس تیم فنی و مالی ورزیده با تجزیه و تحلیل قیمت ها به انجام فرایند خرید می پردازند.

فروش محصولات

شرکت طرح توسعه کلین با شناسایی محصولات مدرن و با کیفیت دنیا و مرتبط با اتاق تمیز ، سعی در هرچه بهتر شدن این صنعت در کشور داشته و به صورت تخصصی به معرفی محصولات میپردازد .

نمایندگی ها

طرح توسعه کلین از شرکت های زیر نمایندگی دارد

Parteco

ایتالیا

تولید کننده پیشرو کلین روم

Galvani

ایتالیا

طراحی و تولید تجهیزات کلین روم

Alsco

آمریکا

تولید و طراحی

Elexind

ایتالیا

تولید کننده

مهارت های ما

طراحی

ساخت و اجرا

توسعه

پشتیبانی

نظارت

تامین محصولات

درباره ما بیشتر بدانید

تماس با ما

با ما راحت باشید! سوالات خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

تهران ، خیابان شیخ بهایی، میدان شیخ بهایی، ساختمان صدف، طبقه 4، واحد 49 88211449 (021) info@ttclean.ir www.ttclean.ir
2021 - تمامی حقوق نزد شرکت طرح توسعه کلین طرح توسعه کلین محفوظ است.