طرح توسعه کلین

طراح ، مجری و سازنده کلین روم های تخصصی در سطح ایران

شرکت طرح توسعه کلین با هدف طراحی ، ساخت و نظارت اتاق تمیز و تجهیزات مربوط به آن فعالیت خود را آغاز نموده است. همراه با نیروهای با تجربه و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و محصولات با کیفیت و استاندارد در زمینه اتاق تمیز آماده خدمت رسانی هستیم

هدف این شرکت ساخت حرفه ای فضاهای تمیز استاندارد منطبق با آخرین مقررات، در کوتاهترین زمان ممکن به همراه مستندات لازم و کافی می باشد

 

کلین روم چیست؟

اطلاعاتی درباره اتاق تمیز
استانداردها و مستندات درباره اتاق تمیز و کلین روم
بیشتر بدانید

محصولات کلین روم

معرفی محصولات مرتبط با اتاق تمیز
آشنایی بیشتر با انواع محصولات کلین روم: لباس ها ، تجهیزات
بیشتر بدانید

خدمات ما

چه کارهایی انجام می دهیم
خدمات شرکت طرح توسعه کلین در زمینه طراحی و اجرا
بیشتر بدانید

نمونه کارها

پروژه های اتاق تمیز
پروژه های اجرا شده کلین روم
بیشتر بدانید

 

صنعت ساخت کلین روم:

امروزه می توان صنعت ساخت کلین روم یا اتاق تمیز و تعداد نسبی محیط تمیز در آن کشور را یکی از ملاک های رشد و توسعه صنعتی کشورها قلمداد کرد، زیرا فناوری محیط تمیز معرف حضور در عرصه فناوری های نوین، دقیق و حساس است. در سالیان اخیر و همزمان با نفوذ دانش محیط تمیز در صنایع و پزشکی کشورمان ، بهره برداری از اتاق تمیز افزایش قابل ملاحظه ای یافته، که این خود نوید بخش حضور سطح ارزشمندی از فناوری در کشور ماست.

دیدگاه طرح توسعه کلین

یکی از راه های موثر در ایجاد جامعه انسانی سالم تاکید بر زندگی سالم است و افق شرکت طرح توسعه کلین تحقق بستری مناسب برای سلامت محیط های تمیز صنعتی است و خواسته ما رسیدن به این مسیر با تامین مصالح و تجهیزات با کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز و بهره گیری از نیروهای کارآزموده و مجرب است

ماموریت طرح توسعه کلین

شرکت طرح توسعه کلین ایجاد جامعه ای سالم را سرلوحه خود قرار داده است و در این مسیر بر آنیم علاوه بر حفظ محیط زیست و رعایت اصول حرفه ای با جلب رضایت مشتریان گام های موثری برداریم.

خدمات شرکت کلین

شرکت طرح توسعه کلین با به کارگیری روش های مهندسی قوی کامپیوتری ، نرم افزارهای پیشرفته و محصولات با کیفیت و نیروهای مجرب منطبق بر اصول علمی و استانداردهای جهانی ، تضمین کننده موفقیت در بخش طراحی و اجرا می باشد. برنامه ریزی، طراحی و مدیریت مناسب در هر پروژه ای رمز موفقیت است.

 

طراحی و ساخت

طراحی با توجه به نیازهای شما و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز و نرم افزارهای پیشرفته صورت میگیرد و کلیه مراحل و ملزومات طراحی فضاهای اتاق تمیز را تحت پوشش قرارداده ایم.

نظارت و اجرا

با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده شرکت پروژه ها با سرعت اجرا می شوند، کیفیت مناسب و قیمت بهینه جهت تامین رضایت کارفرما در اجرای پروژه را تضمین می نماییم

معتبرسازی اتاق های تمیز

شرکت طرح توسعه کلین با توجه به اهمیت ارزیابی طراحی و ساخت و نحوه عملکرد و تطابق با استانداردها ، خدمات معتبرسازی را با پیشرفته ترین دستگاه روز دنیا ارائه می دهد.

نگهداری و پشتیبانی

شرکت طرح توسعه کلین خدمات سرویس و نگهداری از اتاق های تمیز را با در نظر گرفتن تمام قوانین و اصول برای پیشگیری از آلوده شدن محصولات و شناسایی نقاط مرده که امکان انتشار آلودگی و باعث آسیب به محصولات می شود را ارائه می کند و با تحت کنترل قراردادن تمام ورودی ها و خروجی های اتاق تمیز را بدون آلودگی حفظ می کند .

تدارکات

با توجه به اهمیت کیفت ملزومات و اقلام و قواعد خاص حاکم بر آن داشتن تیم مجرب در مرحله اول به بررسی دقیق مشخصات مایحتاج پروژه و تعیین استاندارد و انتخاب تامین کننده مناسب و تایید کیفیت می پردازد و سپس تیم فنی و مالی ورزیده با تجزیه و تحلیل قیمت ها به انجام فرایند خرید می پردازند.

فروش محصولات

شرکت طرح توسعه کلین با شناسایی محصولات مدرن و با کیفیت دنیا و مرتبط با اتاق تمیز ، سعی در هرچه بهتر شدن این صنعت در کشور داشته و به صورت تخصصی به معرفی محصولات میپردازد .
 

نمایندگی ها

طرح توسعه کلین از شرکت های زیر نمایندگی دارد

Parteco

ایتالیا

تولید کننده پیشرو کلین روم

Galvani

ایتالیا

طراحی و تولید تجهیزات کلین روم

Alsco

آمریکا

تولید و طراحی

Elexind

ایتالیا

تولید کننده

مهارت های ما

طراحی

ساخت و اجرا

توسعه

پشتیبانی

نظارت

تامین محصولات

تماس با ما

با ما راحت باشید! سوالات خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

تهران ، خیابان شیخ بهایی، میدان شیخ بهایی، ساختمان صدف، طبقه 7، واحد 74 88062737 (021) 09128970107 (+98) info@ttclean.ir www.ttclean.ir
2024 - تمامی حقوق نزد شرکت طرح توسعه کلین طرح توسعه کلین محفوظ است.